Run Race TeamPrzyłącz się do nas

Masz sportowe ambicje i pomykasz jak przecinak? A może truchtasz sobie dla zachowania kondycji i dobrego samopoczucia psychicznego? Startujesz w zawodach, żeby ścigać się z innymi, czy za jedynego przeciwnika uważasz swoją własną słabość? Poszukujesz źródeł (legalnego) dopingu i możliwości wymiany doświadczeń, dzięki czemu łatwiej osiągniesz wyznaczone przez siebie cele? Już je znalazłeś!

Dołącz do Run Race Team!To nieformalna grupa biegowa bez osobowości prawnej. I chociaż nie jesteśmy członkami formalnego klubu sportowego, w zawodach startujemy pod proporcem Run Race Team. W 2012 r. wzięliśmy udział w drużynowej klasyfikacji w Półmaratonie Warszawskim i w drużynowych mistrzostwach Polski w maratonie rozgrywanych w trakcie Maratonu Warszawskiego.

Nasi członkowie mieszkają w różnych częściach kraju, a nawet za granicą. Tym niemniej spotykamy się przy okazji startów w zawodach, a przede wszystkim dopingujemy się wzajemnienie i wspieramy, wymieniając poglądy za pośrednictwem tej strony i grupy na Facebooku.

Relacje z zawodów i nasze osiągnięcia umieszczamy na stronie runrace.pl.

Jeżeli zdecydujesz się do nas przyłączyć załóż sobie konto na stronie runrace.pl i wyślij mail. Możesz również dołączyć do nas poprzez grupę runrace na FB.

Przydałoby się również Twoje zdjęcie (najlepiej biegowe ale niekoniecznie).

Przynależność do naszej grupy nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami finansowymi.

RUN RACE TEAM

 

 

.